Bize Ulaşın (0216) 384 59 22 · sdoakademi@gmail.com

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARINI LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ.
SAĞLANILAN SERVİSLERE GİRİŞ YAPTIĞINIZDA VE KULLANDIĞINIZDA BU KULLANIM KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.
EĞER AŞAĞIDA BELİRTİLEN TÜM KOŞULLARI KABUL ETMİYORSANIZ, BELİRTİLEN MATERYALLERİN SUNULDUĞU SAYFALARA GİRİŞ YAPMAYIN VE KULLANMAYIN.

Bu kullanım koşulları belirtilen sayfalara;
www.sdoakademi.com/okul-oncesi-materyaller,
www.sdoakademi.com/ana-sinifi-materyaller,
www.sdoakademi.com/ilkokul-materyaller
giriş yapmanız haline geçerlidir.

Burada belirtilen Kullanım Koşulları, Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi ile  İkinci Adım Programı kullanımını tanımlayan önceden yapılmış sözleşmelerinizdeki geçerli maddeleri değiştirmez.

İkinci Adım Programını kurumunuz adına kullanıyorsanız, bu materyallere ulaşım için verilen şifre ile kurumunuz adına Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi Committee For Children tarafından yetkilendirilmiş uluslararası partner olarak Kullanım Koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Aksi belirtilmediği takdirde tüm materyaller, içerikler, metinler, tasarımlar, resimler, ses ve görüntü dosyaları, görsel tasarımlar, tüm dosyalar Committe for Children kuruluşunun tescilli mülkiyetidir ve ilgili yasalarla korunmaktadır.

Kullanım koşullarına göre; içerik hakları CFC’ye ait olan tüm İkinci Adım Programına ait materyaller, eğitimler ile ilgili uluslararası partner olarak yetkilendirilmiş olan Sosyal Duygusal Öğrenme Akademisi olarak sunulan içerikleri;
a) satmaya, reklam amaçlı kullanmaya,
b) çoğaltmaya, dağıtmaya, genel gösterim amaçlı kullanmaya,
c) herhangi bir içeriğin tamamını ve bir kısmını yayınlamaya,
d) içeriklerde değişiklik yapmaya
e) materyalleri belirtilen kullanım amacı dışında her hangi bir amaçla kullanmaya yetkiniz bulunmamaktadır.